• Кмітливі
  • Інтелектуали
  • Розумні
  • Наполеглеви
  • nim1
  • himiy_sl
  • ikt1
  • angl
  • Здібні
loading...

Ліцейні новини

loading...

Освітні новини

loading...

Повідомлення

loading...

Список абітурієнтів, які рішенням приймальної комісії Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки рекомендовані до зарахування у 2017 році
(19.06.2017р.)

Анісімкіна Владислава Леонідівна
Антонюк Владислав Русланович
Антонюк Ярослав Андрійович
Апанович Андрій Андрійович
Апанович Вікторія Русланівна
Багнюк Ярослав Володимирович
Білобрицька Марина Вікторівна
Благодир Аліна Юріївна
Бондар Євген Сергійович
Борбич Юлія Олексанрівна
Борсай Назар Миколайович
Булківська Віолетта Андріївна
Веселовська Анастасія Василівна
Висоцька Анастасія Юріївна
Вітюк Софія Миколаївна
Водяна Марія Сергіївна
Вусатий Нікіта Олександрович
Галкіна Катерина Вікторівна
Гандзюк Юлія Олександрівна
Гарбар Вероніка Віталіївна
Гілевич Карина Володимирівна
Глуха Іванна Григорівна
Гончар Ярослав Іванович
Горбань Сергій Олексійович
Горчиця Назарій Вікторович
Грабовський Володимир Олександрович
Грищук Андрій Романович
Гудима Вадим Русланович 
Гусак Владислав Олександрович
Демко Богдана Вікторівна
Дмітрієва Любов Анатоліївна
Добровольська Єва Юріївна
Доманський Андрій Ігорович
Дрозд Валерія Валеріївна
Дроздовська Анна Валентинівна
Дубчак Софія Володимирівна
Душкевич Анастасія Сергіївна
Жук Ольга Вікторівна
Заграй Анастасія Олегівна
Заїка Анастасія Павлівна
Заклецька Марія Віталіївна
Захарчук Аліна Володимирівна
Злотенко Каріна Андріївна
Злотін Юрій Олегович
Іванішенко Олександр Сергійович
Іванов Богдан Сергійович
Іванчук олександра В’ячеславівна
Іздепський Владислав Вадимович
Ільїнська Жанна Сергіївна
Іщенко Віта Олександрівна
Катурга Валерій В’ячеславович
Киричук Костянтин Олегович
Кисельова Анну Андріївну
Кірілков Ростислав Русланович
Кліщ Ірина Іванівна
Козак Дар’я Олександрівну
Козак Іванна Ігорівна
Кондратюк Діана Олексіївна
Король Юлія Володимирівна
Котовська Яна Юріївна
Кравчук Юлія Сергіївна
Крилов Артур Вікторович
Лазар Олександр Валерійович
Ланчук-Назарова Анна-Марія Русланівна
Лисько Іван Іванович
Льохін Радіон Сергійович
Манукян Анжеліка Каджіківна
Маринчук Олександр Віталійович
Мартинчук Ольга Олегівна
Масловська Марина Вадимівна
Матвійчук Анна Сергіївна
Мельник Анастасія Олександрівна
Мельник Дарія Сергіївна
Мельник Діана Сергіївна
Назаренко Михайло Володимирович
Нуцаль Юлія Вікторівна
Олійник Олена Дмитрівна
Паліжак Діана Іванівна
Пастушак Вікторія Андріївна
Передерій Вікторія Олександрівна
Перейма Ганна Юріївна
Петришина Анастасія Василівна
Походун Владислав Вікторович
Приступа Наталія Сергіївна
Просвітлюк Вадим Олегович
Пузанкова Дар’я Юріївна
Рабієвська Катерина Орестівна
Рудий Олександр Віталійович
Самчук Юлія Вікторівна
Сахарленко Назар Олександрович
Сіра Ангеліна Олександрівна
Слащук Костянтин Юрійович
Слободян Анастасія Володимирівна
Слободянюк Артем Андрійович
Сомик Марта Олегівна
Сорока Артем Олександрович
Стадник Богдан Віталійович
Стафурська тетяна Вадимівна
Стаховський Денис Вадимович
Суха Каріна Олегівна
Сухар Ольга Анатоліївна
Тіщенко Владислав Павлович
Ткачук Олександра Романівна
Хмельовська Олександра Вікторівна
Хмуринська Ірина Віталіївна
Чайкун Максим Леонідович
Чекан Дмитро Вадимович
Чернова Дарія Миколаївна
Шиманський Владислав Олександрович
Шиманюк Назар Васильович
Шкабара Ольга Юріївна
Шпиця Юлія Юріївна
Якубовська Маргарита Володимирівна
Янюк Дар’я Олександрівна
Яцишина Еліна Юріївна


Звернутися в приймальну комісію:
Хмелюк Марта Олексіївна ( ІІ тур - хімія)
Андріїшин Вадим Максимович (ІІ тур – біологія)
Башистий Павло Михайлович ( ІІ тур – хімія)
Бондар Каріна Володимирівна ( ІІ тур – хімія)

Абітурієнтам, які відсутні у списку рекомендованих до зарахування, приймальна комісія пропонує подати заяви на профілі, вступні випробування на які відбудуться 21.06.2017 р. (середа)

Back to top