• Кмітливі
  • Інтелектуали
  • Розумні
  • Наполеглеви
  • nim1
  • himiy_sl
  • ikt1
  • angl
  • Здібні
loading...

Ліцейні новини

loading...

Освітні новини

loading...

Повідомлення

loading...

Список абітурієнтів, які рішенням приймальної комісії Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки рекомендовані до зарахування у 2017 році
(21.06.2017р.)


Антонюк Яна Олексіївна
Аскєрова Дар’я Рустамівна
Бабак Тарас Вадимович
Бондар Діана Володимирівна
Бондарчук Вікторія Сергіївна
Валівоць Анна Андріївна
Величко Уляна Віталіївна
Гавель Катерина Олегівна
Галущак Андрій Юрійович
Гарбар Олександр Михайлович
Гасюк Марія Ігорівна
Горбачук Ярослава Сергіївна
Горобчишен Денис Анатолійович
Городецька Олеся Миколаївна
Городнича Ілона Русланівна
Гула Степан Васильович
Гуменюк Андрій Васильович
Гуцалюк Олег Борисович
Дзебчук Анастасія Валеріївна
Дрозд Христина Сергіївна
Дубчак Катерина Олександрівна
Живило Евеліна Олегівна
Івасюк Ростислав Володимирович
Ілаш Володимир Віталійович
Карбаш’ян Анжеліка Русланівна
Карягіна Діана Олександрівна
Кашевар Костянтин Сергійович
Кобель Аліна Михайлівна
Коваль Анастасія Ігорівна
Кондратов Андрій Леонідович
Костенко Володимир Васильович
Кутей Вікторія Федорівна
Лаба Богдан Віталійович
Лежанський Максим Юрійович
Лисенко Вікторія Вадимівна
Лютий Ростислав Олександрович
Львов Євген Володимирович
Майданюк Марія Олександрівна
Маклакова Олександра Вікторівна
Максимчук Анастасія Вадимівна
Нагнибіда Анастасія Русланівна
Нагорняк Дарина Романівна
Ничипорук Дмитро Миколайович
Німець Софія Вікторівна
Овод Олена Олегівна
Озерова Катерина Олександрівна
Онищук Анна Андріївна
Павлишак Мирослава Михайлівна
Патлата Вікторія Вікторівна
Поморгайло Марина Ігорівна
Поморова Марія Русланівна
Радецька Діана Володимирівна
Рейвах Єлизавета Михайлівна
Рижий Вадим Сергійович
Романішена Ангеліна Юріївна
Семенюк Вікторія Сергіївна
Семряга Богдан Васильович
Скок Аліна Юріївна
Столбюк Вікторія Миколаївна
Столковський Артем Сергійович
Ткачук Єлизавета Русланівна
Фасуляк Олена Анатоліївна
Хміль Назар Павлович
Чорноморець Яна Валеріївна
Шабатура Олександра Олександрівна
Швець Максим Олегович
Шелест Тетяна Петрівна
Шендера Володимир Володимирович
Щербатюк Юрій Вікторович
Юзюк Іванна Анатоліївна
Якобчук Анастасія Миколаївна
Самбір Вадим Олександрович- (11 клас)
Терлецький Антон Вікторович - (11 клас)

Back to top