• fizika
  • ukr_mova
  • english
  • Кмітливі
  • Інтелектуали
  • Розумні
  • Наполеглеви
  • nim1
  • himiy_sl
loading...

Ліцейні новини

loading...

Освітні новини

loading...

Повідомлення

loading...

 Список абітурієнтів, які рекомендовані для зарахування до 10 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради 

1. Авзалова Дарія Олексіївна
2. Акишева Олена Олександрівна
3. Андрушко Марина Олександрівна
4. Бачмага Максим Сергійович
5. Берегельська Сніжана Вікторівна
6. Бєляков Валентин Варерійович
7. Бирка Софія Миколаївна
8. Біла Зоряна Євгеніївна
9. Білик Димитрій Павлович
10. Боднарук Єлизавета Сергіївна
11. Бойко Владислав Віталійович
12. Бондар Дмитро Миколайович
13. Бортник Богдан Олександрович
14. Буряківський Сергій Віталійович
15. Буряковська Олена Анатоліївна
16. Василюк Владислав Віталійович
17. Вальчук Данило
18. Вербицька Анастасія
19. Вигівська Ліна Андріївна
20. Виноградов Владислав Вадимович
21. Висоброшна Анастасія Степанівна
22. Віт Єлизавета Володимиріва
23. Возінська Катерина Русланівна
24. Гаврилюк Яна Миколаївна
25. Гаврішко Вадим Русланович
26. Галзман Мирослава Олександрівна
27. Гарюк Назар
28. Гладка Софія Анатоліївна
29. Гноянко Сергій
30. Голодна Владислава Вадимівна
31. Гончарук Вадим Віталійович
32. Горін Діана Олегівна
33. Грабчак Міла Олександрівна
34. Гуменна Аліна Олександрівна
35. Гуменний Олександр Олександрович
36. Гуменюк Вадим Юрійович
37. Гуменюк Марія
38. Гурина Валерія Ігоровна
39. Гуцал Катерина Віталіївна
40. Гуцалюк Віра Вікторівна
41. Давиденко Анастасія Вікторівна
42. Дашевська Дарина Олександрівна
43. Деліта Вікторія Вадимівна
44. Деліта Мирослава Олександрівна
45. Дема Катерина Сергіївна
46. Джанаєва Зоряна Андріївна
47. Дзядзін Аліна Вікторівна
48. Дудар Тетяна Миколаївна
49. Думанський Дмитро Тарасович
50. Єгорова Ніна Антонівна
51. Жиганов Владислав Олегович
52. Заїка Юлія Анатоліївна
53. Звонська Валерія Дмитрівна
54. Землякова Анна Сергіївна
55. Зозуля Юлія Ігорівна
56. Ільчишина Юлія Віталіївна
57. Іщук Анастасія Михайлівна
58. Капелюшок Софія Володимирівна
59. Карман Альбіна Олександрівна
60. Качан Антон Сергійович
61. Кащук Альона Сергіївна
62. Киян Ростислав Юрійович
63. Коберник Дар’я Сергіївна
64. Коберник Дмитро Олегович
65. Ковалюк Діана Петрівна
66. Ковальчук Максим Юрійович
67. Когут Максим Григорович
68. Козачишин Ілья Олександрович
69. Коломієць Вероніка Олегівна
70. Кондратюк Дмитро Володимирович
71. Коржіньовська Каріна Віталіївна
72. Костюк Богдана Леонідівна
73. Косяк Микита Анатолійович
74. Кошевко Ярослав В’ячеславович
75. Кравчук Дарія Олексіївна
76. Кравчук Денис Юрійович
77. Крот Артем Олегович
78. Кулинич Микола Іванович
79. Кшевінська Тетяна Олегівна
80. Лесько Ірина Віталіївна
81. Лісовий Віталій Русланович
82. Лісовська Анастасія Вадимівна
83. Лобуренко Ольга Ігорівна
84. Логвин Олег Віталійович
85. Лучкова Ангеліна Іванівна
86. Майдан Павло Віталійович
87. Максимчук Марія Володимирівна
88. Малащук Оксана Олександрівна
89. Малиничко Олександр Борисович
90. Манькевич Ростислав Олегович
91. Манькова Наталія Іванівна
92. Мартинюк Анастасія Богданівна
93. Мартинюк Дар’я Павлівна
94. Марчук Яна Мирославівна
95. Матвійчук Марія Олександрівна
96. Матвійчук Софія Олександрівна
97. Маховська Катерина Олександрівна
98. Маховська Марія Олександрівна
99. Мостовий Ілля Павлович
100. Муляр Анастасія Валентинівна
101. Нагребецька Анастасія Сергіївна
102. Наконечна Інна Павлівна
103. Наумчук Максим Андрійович
104. Николайчук Луіза Юріївна
105. Ніколайчук Захар Андрійович
106. Овчарук Вероніка Анатоліївна
107. Олєйніков Станіслав Володимирович
108. Олійник Артем Богданович
109. Олійник Іванна Віталіївна
110. Онищук Богдана Вікторівна
111. Остапенко Марія-Луіза Олександрівна
112. Остапюк Уляна Володимирівна
113. Осядла Софія Віталіївна
114. Павлюк Ольга Валеріївна
115. Пагор Богдана Русланівна
116. Паньков Дмітрій Вікторович
117. Пасічник Катерина Ігорівна
118. Петрова Ольга Вікторівна
119. Петручак Яна Ярославівна
120. Питлик Єлизавета Аркадіївна
121. Поліщук Марія Сергіївна
122. Польський Владислав Андрійович
123. Потіпака Назар Олександрович
124. Прокопишина Дарина Леонідівна
125. Ревко Владислав Олександрович
126. Резнічук Дмитро Андрійович
127. Решетарчук Руслана Андріївна
128. Решетюк Анна Дмитрівна
129. Римар Вікторія Вікторівна
130. Рогальська Катерина Олексіївна
131. Рогачевський Дмитро Богданович
132. Рожинюк Дмитро Олександрович
133. Розводівський Вадим Володимирович
134. Розізнаний Мирослав Артемович
135. Романчук Уляна Сергіївна
136. Садовець Ангеліна Миколаївна
137. Семенюк Яна Русланівна
138. Сивак Роман Васильович
139. Сидорченко Анна Павлівна
140. Сівко Аліна Олегівна
141. Сікомас Андрій Юрійович
142. Сікула Ірина Анатоліївна
143. Скибінська Тетяна Сергіївна
144. Созанська Валерія Володимирівна
145. Соломюк Владислав Вікторович
146. Сорока Анна Іванівна
147. Старанчук Анна Костянтинівна
148. Стасюк Максим Вікторович
149. Стельмах Максим Віталійович
150. Сторожук Вікторія Василівна
151. Стрекалова Вікторія Сергіївна
152. Суботін Ілья Андрійович
153. Сягіна Вероніка Олегівна
154. Табенський Назарій Вікторович
155. Тарабан Дана Андріївна
156. Тарадай Дарія Валеріївна
157. Твердохліб Дмитро Володимирович
158. Трапезун Оксана Сергіївна
159. Трескіна Анна Юріївна
160. Тупицька Ольга Сергіївна
161. Федорович Юлія Максимівна
162. Федорчук Світлана Борисівна
163. Флік Анастасія Ігорівна
164. Франчук Едуард Анатолійович
165. Харін Михайло Олександрович
166. Хворостовська Яна Юріївна
167. Хомюк Іван Олександрович
168. Хомяк Вікторія Олександрівна
169. Хоптяна Анастасія Вадимівна
170. Циганкова Ріта Олександрівна
171. Цимбалістий Тарас Олегович
172. Цимбалюк Марія Юріївна
173. Цірук Олеся Петрівна
174. Ціхоцька Дар’я Анатоліївна
175. Цястусь Дарина Олегівна
176. Чекирда Інна Романівна
177. Черешня Зоряна Сергіївна
178. Чопяк Олександра Олександрівна
179. Чорна Юлія Йосипівна
180. Чубенко Леся
181. Шевчук Петро Олександрович
182. Шелега Ілона Миколаївна
183. Шемчук Ірина Андріївна
184. Шкринда Володимир Володимирович
185. Шлиян Дарія Олегівна
186. Шпак Дар’я Антонівна
187. Шпак Петро Олександрович
188. Щур Юлія Сергіївна
189. Якимчук Олена Анатоліївна
190. Янчук Віталій Сергійович
191. Ярова Анастасія Ігорівна
192. Ясинецька Анна Володимирівна
193. Ясніцька Ольга Олександрівна

Back to top