Невідома Європа: стереотипи українців стосовно європейських країн

Зустріч під такою назвою відбулася в стінах Хмельницького обласного ліцею. Учні ліцею отримали нагоду поспілкуватися й подискутувати із викладачем ХУУП Олійник Іриною Володимирівною із заданої теми. Ірина Володимирівна на яскравих прикладах показала як "працює" цілий ряд стереотипів в нашій свідомості й дала аналіз наскільки вони відповідають чи не відповідають дійсності. Ліцеїсти отримали поради як успішно потрібно боротися із стереотипами і чому це потрібно робити. Одним із вагомих методів, за словами фахівця, є вивчення іноземних мов на рівні спілкування й безпосереднє особисте знайомство із Європою.
Учні отримали поради як краще, ефективніше й без особливих фінансових затрат подорожувати Європою.