Патріотизм – це прояв характеру, що подібно до любові, керує людською свідомістю, спонукаючи до великих і малих вчинків в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченої любові до рідного краю.
Минає три роки з того дня, коли Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у державі. Саме за таку боротьбу, за свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. Більшість з них – молоді та сильні…
13 листопада 2014 року, Президент України П. Порошенко підписав указ «Про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи».
23 листопада 2016 року у Хмельницькому спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки відбувся вечір-реквієм «Майдан у пам’яті людській, Майдан у серцях народу». Учні та педагоги зібрались у актовій залі ліцею, щоб вшанувати пам'ять загиблих та пригадати події тієї кривавої осені.

Протягом усього дійства зі сцени лунали вірші авторські вірші, написані талановитими ліцеїстами, слова вдячності за мирне небо, відвойоване ціною життя загиблих героїв.

Майдан у пам`яті людській

Стривожили до сліз та проникли глибоко у душу пісні «Мамо, не плач», «Ти ще відкриєш очі » у виконанні учениці 27 групи Каріни Пащиної.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та тисячі солдатів, які загинули у зоні АТО на Сході України.
На завершення діти заспівали пісню «Боже, я молюсь за Україну», прохаючи у Господа миру та щасливого майбуття для неньки України.

Хай живе Україна!