• fizika
  • ukr_mova
  • english
  • Кмітливі
  • Інтелектуали
  • Розумні
  • Наполеглеви
  • nim1
  • himiy_sl
loading...

Ліцейні новини

loading...

Повідомлення

loading...

УКРАЇНА
Хмельницька обласна рада
Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат
поглибленої підготовки в галузі науки

вул. Озерна, 14, м. Хмельницький, 29027, тел/факс (0382) 77-15-98,
e-mail: Код ЄДРПОУ 21337420

Звіт
про роботу Хмельницького
спеціалізованого ліцею-інтернату за 2016 рік

Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки відкритий Розпорядженням Представника Президента у Хмельницькій області від 26 липня 1993 р. № 531 з метою здійснення цілісної кадрової політики, створення сприятливих умов для навчання та виховання обдарованих дітей Хмельницької області.
Контингент Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату у 2016 році складав 423 учнів, які навчалися у 14 класах: 10- х класів – 7, 11- класів -7, 215 учнів 11-х класів випущено з ліцею – інтернату, 208 учнів 10-х класів продовжують навчатися в ліцеї, 70% ліцеїстів становили учні із сільської місцевості, а саме із 19 районів області.
Навчання в ліцеї здійснювалось за профілями: української та іноземної філології, історичним, економічним, біолого-хімічним, фізико- математичним.
Навчання та виховання учнів ліцею забезпечувалось педагогічним колективом, сформованим на конкурсній основі, якісний склад якого наступний: «Спеціаліст вищої категорії» - 34; «Спеціаліст І категорії» - 9; «Спеціаліст ІІ категорії – 8»; «Спеціаліст» – 2. В тому числі: «Вчителів-методистів» - 18; «Старших вчителів» - 7; «Відмінників освіти України» - 9; «Заслужених вчителів України» - 3. З ліцеїстами працювали також викладачі вищих навчальних закладів, з якими співпрацює ліцей, зокрема, у 2016 році з викладачами Хмельницького Національного університету та Хмельницького університету управління і права.
Для надання якісних освітніх послуг ліцей має відповідну матеріально-технічну базу: предметні кабінети фізики, біології, хімії, інформатики (3), правознавства, української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов, бібліотека, які забезпечені комп’ютерною технікою та мультимедійними проекторами. Для забезпечення навчально-виховного процесу в закладі є: спортивний зал, актова зала на 286 місць, басейн, їдальня на 130 місць, спортивний майданчик, гуртожиток на 250 місць.
В ліцеї підведено Internet за допомогою кабельного з’єднання, а в класах є Wi-Fi точки доступу.

Щорічно учні ліцею результативно виступають на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах науково-дослідницьких робіт, турнірах, підтверджують високу якість знань результатами зовнішнього незалежного оцінювання ( далі ЗНО).
У 2016 році переможцями стали:
35 ліцеїстів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Шатровський Андрій (11кл.) став призером ІV етапу олімпіади з фізики;
10 ліцеїстів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Лисичина Світлана (11кл.) стала переможцем ІІІ етапу у секції «Географія та ландшафствознавство».
ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика - 1;
ІІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка - 1;
Обласних конкурсів: «Юний хімік» - 1, «Юний математик» - 8;
Інтернет- олімпіади з математики – 6.
Ліцеїсти активно брали участь і в інших всеукраїнських та обласних конкурсах: «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Соняшник», «Гринвич»,«Орлятко» та інші.
Учні ліцею у 2016 році були учасниками студентських конференцій вищих навчальних закладів, за результатами яких опубліковані їх виступи, наукові статті в наукових записках і збірниках наукових праць ВНЗ. В ліцеї видається щорічний «Науковий вісник» з кращими учнівськими дослідженнями.
За результатами державної підсумкової атестації у формі ЗНО випускників 2016 року середній якісний показник успішності з української мови, історії України та математики становить 80%, зокрема:
-українська мова – 90,2 % якості;
-математика – 78,6 % якості;
-історія України – 70,9 % якості.
За підсумками навчального року та державної підсумкової атестації у формі ЗНО 30 ліцеїстів нагородженні Золотими та Срібними медалями, 4 випускників не підтвердили статус медаліста, 21 випускник нагороджений Похвальною грамотою « За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».
У 2016 році продовжувалась співпраця ліцею з лабораторією хімічної і біологічної освіти Інституту педагогіки АПН України з питання проведення педагогічного експерименту з апробації навчально-методичних матеріалів з біології (вчитель Гусак С.Г.). За результатами співпраці ліцей нагороджено дипломом Інституту педагогіки Національної АПН України.
Упродовж 2016 року виховна робота ліцею спрямована на формування людини нової формації – креативної, творчої, талановитої, духовно багатої, з нестандартним мисленням, здатної адаптуватись до сучасних реалій життя. В основу виховної роботи покладено принцип «я концепції», динамічної системи уявлень молодої людини про саму себе, усвідомлення своїх фізичних, інтелектуальних та природних здібностей.
Позаурочна робота передбачала проведення традиційних загальноліцейних заходів, предметних тижнів та інтелектуальних марафонів, спортивних змагань, участь у конкурсах, туристично-краєзнавчій роботі, відвідування театру, музеїв, кінотеатрів, виставок, зустрічей за «круглим столом» у родинному домі Просвіти.
З метою оптимізації вільного часу учнів, розвитку креативних та творчих здібностей, формування позитивних рис характеру та вміння працювати у команді, у ліцеї створена і працювала мережа гуртків та спортивних секцій: гурток військово-патріотичного виховання, хореографічний гурток, вокальний гурток «Подоляночка», гурток «Формування життєвих компетенцій», гурток «За здоровий спосіб життя», секція боротьби «Джиу-джитсу».
Позаурочною діяльністю охоплено понад 80% ліцеїстів. У тому числі близько 20% учнів відвідують освітні заклади за межами ліцею.
Значна увага надавалась правовому та національно-патріотичному вихованню молоді. Упродовж І семестру 2016 року проведено ряд заходів, спрямованих на виховання всебічно розвиненої особистості, здатної мати власне бачення і вміння давати власну оцінку реаліям сьогодення:
- перший урок «Від проголошення незалежності до нової України» (вересень);
- тематичний захід «Ми пишаємось, Тобою, Герою!» (жовтень);
- тематичний захід «Майдан у пам’яті людській, Майдан у серцях народу» (листопад);
- тематичний захід «Не згасне пам’яті свіча…» (листопад);
- спортивно-розважальна програма «Козацькі забави» (до Дня збройних сил України).
Тематиці формування здорового способу життя у ліцеї приурочено багато заходів: у вересні, до Дня здоров’я відбувся загальноліцейний похід до лісу. У рамках тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності (20.11 – 02.12.2016 р.) проведено ряд бесід з відповідної тематики, конкурс буклетів «Як про здоров’я ти думати будеш, ніколи здоров’я ти не загубиш», зустріч з лікарем та представниками центру реабілітації «Вікторія», змагання з волейболу між командами учнів та учителів, виховний захід у актовій залі «Молодь обирає здоров’я».
З 18.11 до 18.12.2016 р. у ліцеї тривав місячник військово-патріотичного виховання, яким передбачено ряд заходів на відповідну тематику.
У грудні учні ліцею долучились до акції «Місяць добротворчості», у рамках якого відбулось відвідування дитячого будинку а також будинку для людей похилого віку, збір продуктів та теплих речей для воїнів АТО.
Восени учні ліцею здійснили подорожі до Львова, Кам’янця-Подільського, відвідали мальовничі куточки українських Карпат.
У 2016 році було перебачено кошторисом кошти в сумі 13206400 ,00грн

Заробітна плата 5579700,00
Нарахування на заробітну плату 1209600
Придбання товарів 354100,00
Послуги 300300,00
Харчування 3969600,00
Теплопостачання 1181500,00
Водопостачаня та водовідведення 74000,00
Електроенергія 469600,00
Придбання ліків 17000,00
Виплати для дітей позбавлених бать.пік 42600,00

Було придбано:
Миючих засобів – 15,4 тис.грн
Будівельних матеріалів – 76,9 тис грн
в т.ч. покриття для підлоги - 30тис.грн
М’якого інвентаря 37,1тис.грн
-Рушники-6,5 тис.грн
-Матраци- 19,9 тис.грн
-Одяг для дітей позбавлених батьківського піклування -10,7 тис.грн
Господарських товарів -24,7 тис.грн
Канцтовари -8,2 тис.грн
В т.ч. для дітей позбавлених батьківського піклування -1,0 тис.грн
Спортивного інвентаря – 11,9 тис.грн
Кружки для їдальні- 10 тис.грн
Упродовж 2016 р. значно покращено матеріально-технічну базу навчального закладу:
1.Проведено поточний ремонт навчальних аудиторій, замінено покриття підлоги;
2.Здійснено заміну світильників;
3.У коридорах гуртожитку покладено 75 кв. м. плитки;
4.Було проведено ремонт пожежної сигналізації у 2 корпусі гуртожитку на суму 100,0 тис.грн
5.Придбано 7 комп’ютерів, 6 проекторів, 6 принтерів;
6.Виділено кошти для реконструкції даху (5400000 грн. 00 коп.), утеплення зовнішніх стін (3700000 грн. 00 коп.), ремонт та оновлення матеріально-технічної бази кабінетів природничого циклу (921850грн. 00 коп.).
Для господарських потреб ліцею є автомобіль ЗАЗ (підтверджуючий документ - технічний талон). На будівлю ліцею-інтернату є технічний паспорт.
Земельна ділянка ліцею-інтернату використовується за цільовим призначенням (у наявності є Акт на землю).
Нагальною потребою для навчального закладу є виділення коштів для:
1.покращення навчально-матеріальної бази предметних кабінетів суспільно-гуманітарного циклу (історії, правознавства, української мови , іноземної мови);
2.придбання обладнання для кухні - 371’330 грн
3.придбання обладнання для класів – 214’970 грн
4.придбання пластикових вікон – 169 штук – 676000 грн
5.встановлення відеонагляду в гуртожитку, їдальні, навчальному корпусі – 118000 грн
6.ремонт вентиляційної системи – 50000 грн
7.заміна приймально-контрольних пожежних приладів та сповіщувачів, які не відповідають чинним стандартам у І корпусі – 150000 грн
8.поточний ремонт систем водопостачання у підвальних приміщеннях на заміну поржавілих – 100000 грн
9.виділення коштів для ремонту системи теплопостачання у гуртожитку.

Back to top