Напередодні 87-ї річниці утворення Хмельницької області, відбувся захід, присвячений рідному краю та визначним особистостям цивільних професій, котрі зробили внесок в розбудову Хмельниччини та нашої Перемоги. Привітав краян начальник ОВА Cергій Тюрін.
На урочистості зібралися представники галузі освіти, бізнесу, інфраструктури, фізичної культури, а також обдаровані та творчі діти. Очільник області вручив державні нагороди, обласні відзнаки “За наближення Перемоги” та Почесні грамоти краянам, які своєю невтомною працею мотивують та є надійною опорою не тільки для нашої області, а й України загалом.

Ватрас Катерина, ліцеїстка 11-І класу отримала Почесну грамоту за перемогу в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства та ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України.